O Firmie

Dystrybucja węgla

Swoją ofertę kierujemy do hurtowych odbiorców węgla, zakładów przeróbczych, produkcyjnych oraz energetycznych. Mamy również ugruntowaną pozycję jako eksporter na rynki zagraniczne.

Związani jesteśmy kontraktami z wieloma producentami surowców energetycznych na całym świecie. Kontrakty, które zostały zawarte przez naszą firmę pozwalają nam osiągnąć konkurencyjność cen w naszej ofercie. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi podmiotami.

Ugruntowana pozycja na rynku, oraz zdobyte doświadczenie, pozwalają nam zagwarantować klientowi ciągłość dostaw surowca, transport, kontrolę jakości, termin płatności, możliwość negocjacji cenowych i dostosowania dostaw do aktualnej sytuacji rynkowej.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości surowce z Polski, Czech, Ukrainy, Kolumbii przeznaczony w szczególności dla składów opałowych i sekcji energetycznej. Każdy oferowany przez nas surowiec jest certyfikowany i spełnia rygorystyczne wymogi narzucone przez Unię Europejską. Oferujemy również wysoko gatunkowy koks renomowanych producentów.

Świadczymy usługi transportu kolejowego na terenie całego kraju, wagonami typu węglarki i wagonami samowyładowczymi. Zapewniamy całą logistykę związaną z przeładunkiem.

Dzięki stabilności firmy jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość i skuteczność realizowanych kontraktów. Zachęcamy Państwa do współpracy z nami.